MENU

Комерційна пропозиція – 15 лютого 2012 року
13.02.2012, 15:48
 
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
«ЧЕРКАСЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР
ПО БІОЛОГІЧНОМУ ЗАХИСТУ РОСЛИН»
19601 с. Геронимівка вул . Геронимівська, 3 Черкаського району
Черкаської області, тел. (факс) 0472- 55-09-83, 55-09-89.

Комерційна пропозиція – 15 лютого 2012 року.

В Україні за площами посівів, соя увійшла до першої десятки найпоширеніших культур і за динамікою зростання впевнено тримає лідерство. Соя є класичною зернобобовою культурою, технологія вирощування якої, обов'язково повинна включати такий елемент, як бактеризація. Здатність сої, як бобової культури до засвоєння азоту з атмосфери – одна із основних біологічних особливостей цієї культури. Розроблені та впроваджені сучасні технології вирощування сої в Україні передбачають передпосівну інокуляцію активними штамами бульбочкових бактерій. Застосування інокулянтів на основі азотфіксуючих бактерій сприяє підвищенню врожаю зерна сої на 2-10 ц/га, вмісту протеїну в ньому на 2-6%, а також дозволяє зменшити внесення азотних добрив.

З метою підвищення урожайності та удосконалення технології вирощування сої шляхом передпосівної обробки насіння вітчизняними інокулянтами, зменшенні залежності сільськогосподарського виробника від імпортерів препаратів, покращенні фітосанітарної ситуації в агробіоценозах та підвищення рівня екологічної безпеки була розроблена Програма «Соя України 2008-2015 рр».

Цією галузевою програмою «Соя України 2008-2015 р.р.», затвердженою спільним наказом Мінагрополітики та НААНУ від 28.05.2008 № 336/53 передбачена інокуляція насіння сої мікробіологічними азотфіксуючими препаратами на основі штамів бульбочкових бактерій, як обов'язковий агротехнічний прийом.

В 2012 році згідно цієї Програми необхідно забезпечити застосування інокулянтів вітчизняного виробництва не менше як на 30% посівних площ сої України.

Наша організація ТОВ «Черкаський науково-виробничий центр по біологічному захисту рослин», яка на ринку біопрепаратів, в тому числі інокулянтів, понад 40 років, може запропонувати сільгосптоваровиробникам азотфіксуючі препарати для обробітку насіння зернових та зернобобових культур на основі бактерій: Bradyrhizobium japonicum, Risobium legominozarum, Bacillus subtilis. Затративши на 1 га 30-50 гривень можна отримати 950 і більше гривень прибутку з кожного гектара.

Крім того, ми маємо можливість запропонувати господарствам фосформобілізуючі препарати на основі бактерій Bacillus polymyxa. Застосування фосформобілізуючих бактерій сприяє підвищенню урожайності зернових культур на 8-21 %, збільшує вміст протеїну в зерні до 3 %, може замінити 50-60 кг. фосфорних добрив, на 20-30 % збільшує рухливого фосфору в грунті.

Особливо ефективні азотфіксуючі і фосформобілізуючі біопрепарати в умовах недостатньої кількості вологи.

Взагалі ми маємо можливість випускати біля 20 видів біологічних препаратів для захисту с/г культур від шкідників і хвороб: лепідоцид, бітоксибацилін, метаризин, боверін, вертицилін, нематофагін, гаупсин, триходермін, планриз, Родента Біо.

17 типових районних біолабораторій, виробляють ентомофага – трихограму для захисту кукурудзи, соняшнику, буряків, овочевих культур від стеблового метелика, листогризучих та підгризаючих совок, бавовникової совки та інших. Наші біолабораторії можуть забезпечити виробництво трихограми на площу 350-500 тис. гектарів.

Біологічна ефективність трихограми на посівах кукурудзи, соняшнику проти небезпечних шкідників: стеблового метелика, бавовникової совки складає понад 80%. Застосування хімічних препаратів у боротьбі з цими шкідниками є безперспективним заходом.

Затративши на її внесення 70-80 гривень на гектар мінімально зберігається 1,5-2 тонни зерна кукурудзи. За сьогоднішніми цінами це додаткове надходження коштів в господарство 2-3 тисячі гривень з кожного гектара, що компенсує затрати на 1 га. – насіння зарубіжної селекції та гербіцидів.

Усі біопрепарати не шкідливі для людей, теплокровних тварин, птахів, риб, не накопичуються в рослинах, не забруднюють навколишнє середовище. Їх можна поєднувати між собою, а також з кореневими та позакореневими підживленнями мікроелементами.

З повагою та надією на плідну співпрацю,
Генеральний директор ТОВ НВЦ «Черкасибіозахист»Зубачов С.Р.
 
 
Категория: Комерційні пропозиції | Добавил: admin
Просмотров: 456 | Загрузок: 0